Jdi na obsah Jdi na menu
 

Naše výstava se kvapem blíží!!!

16. 6. 2015

Výstavní sezóna je sice ve své první polovině, ale naše místní výstava se neúprosně blíží. Jak jsme již v zimě avizovali, letos pro Vás máme připravenou celou řadu novinek a některé už můžeme potvrdit.

 

Tou hlavní a nejdůležitější je skutečnost, že letos naše organizace slaví významné jubileum - 50. let od svého založení. K této příležitosti se u nás bude konat nejen výstava okresní, ale ve spolupráci s mikroregionem Záhoran také 1. ročník výstavy Mikroregionální. Jako třešničku na dortu je možné uvést fakt, že záštitu nad naší výstavou převzal ministr zemědělství Marian Jurečka. Drobnějších novinek bude celá  řada, například letos předáme nejen tradiční čestné ceny pro nejlepší zvířata, ale také poháry pro nejlepší kusy v rámci jednotlivých expozic a také bude vyhlášen nejlepší chovatel celé výstavy.

 

Na přihlašování zvířat je sice ještě čas,  ovšem veškeré podrobnosti týkající se výstavních podmínek můžete naleznout na samostatné stránce a nebo si můžete stáhnout přihlášku na letošní výstavu v PDF. Rovněž plánujeme pestřejší doporovodný program po oba výstavní dny, máte se tedy na co těšit.

 

Již nyní se těšíme na Vaši účast!!!

 

ministr_zastita.jpg