Jdi na obsah Jdi na menu
 

Uzávěrka přihlášek již za pět dní!!!

24. 7. 2015

Blíží se nám konec července a tím i uzávěrka přihlášek na naši výstavu. Veškeré informace pro vystavovatele najdete zde, přihlášku je pak možné stáhnout v sekci Ke stažení. Přihlášky je možné zasílat poštou, emailem nebo rovněž telefonicky - zde prosíme o volání ve večerních hodinách. Uzávěrka přihlášek je ve středu 29. července!!! Přihlášky přijaté po tomto termínu mohou, ale nemusí být přijaty. Pokud tedy váháte a nebo si nejste něčím jistí, tak se nám neváhejte emailem nebo telefonicky ozvat, nějak se určitě domluvíme.

 

Vystavovatelé a jejich zvířata budou tradičně oceněni nejen čestnými cenami, ale novinkou letošního ročníku je vyhlášení soutěží o nejlepší kolekci, samce a samici v expozici králíků, o nejlepšího holuba a o nejlepší kolekci drůbeže. Vítězům budou předány zvláštní poháry.

 

Přípravy na výstavu už pomalu finišují, chystají se poslední kosmetické úpravy našeho areálu, ladí tombola a pestré menu občerstvení a za týden už začínáme stavět výstavní klece a voliéry. Už nyní pracujeme na podobě katalogu výstavy, jako malou ochutnávku přinášíme náhled finální obálky katalogu, viz obrázek níže.

 

katalog_2015_obal.png